بلوک سیمانی جدید چیست و چه ابعادی از بلوک سیمانی را شامل می شود؟

امتیاز دهید

بلوک سیمانی جدید در اصطلاح از بلوک های سیمانی قدیمی باشد ولی با ابعاد و وزن جدید این نوع از بلوکه سیمانی که به طور اصطلاح به آن بلوک سیمانی سبک پوکه ای می گویند دارای ابعادی شامل سایزهای بلوک سیمانی ۷ بلوک سیمانی ۱۰ بلوک سیمانی ۱۵ و بلوک سیمانی ۲۰ می شود در ادامه توضیحات بیشتری پیرامون وزن این نوع از بلوک و ابعاد این نوع از بلوک سیمانی خواهیم داد.

بلوک سیمانی جدید چیست؟

بلوک سیمانی جدید همان بلوک پوکه ای تبریز و سبک می باشد که به خاطر جدید بودنش به این نام مشهور شده است

بلوک سیمانی سبک در چه ابعادی تولید می شود؟

بلوک سیمانی سبک در ابعاد مختلف از جمله سایز بلوک سیمانی سبک و بلوک سیمانی سبک ۱۵ و بلوک سیمانی سبک ۲۰ تولید رابطه تهران و کرج را کمتر از ۱۲ ساعت ارسال می گردد.

وزن بلوک سیمانی سبک چقدر است؟

وزن بلوک سیمانی سبک بسته به نوع سایز بلوک سیمانی سبک متفاوت می باشد و از بین ۴ الی ۸ کیلوگرم متغیر است جهت مشاوره می توانید همین حالا با ما تماس بگیرید.

وزن بلوک سیمانی جدید چقدر است؟

به جهت پاسخ به این سوال باید بگویم بلوک سیمانی جدید در ابعاد متفاوت و وزن متفاوت می باشد به عبارت دیگر هر چه سایز بلوک سیمانی بزرگتر میشود وزن این نوع از بلوک سیمانی نیز بیشتر می‌شود.

بلوک سیمانی سبک دارای وزنی بین ۴ الی ۸ کیلوگرم می باشد و اگر بخواهیم به طور کلی بیان کنیم باید بگوییم که بلوک سیمانی سایز ۱۰ و بلوک سیمانی سایز ۷ به جهت تیغه چینی داخل ساختمان و بلوک سیمانی سایز ۱۵ و بلوک سیمانی سایز ۲۰ به جهت دیوارهای پیرامونی استفاده می شود همچنین باید بگویم وزن بلوک ۷ تقریب ۴ کیلوگرم و وزن بلوک سیمانی ۱۰ تقریباً ۵ کیلوگرم می باشد بلوک سیمانی سایز ۱۵ دارای وزن تقریبی ۶ کیلوگرم و بلوک سیمانی ۲۰ تقریباً ۶ و نیم کیلوگرم می باشد.

خرید بلوک سیمانی سبک در چه سایزی متداول است؟

همانطور که در بالا اشاره شد کاربردهای بلوک سیمانی متفاوت می باشد اما به طور کلی بلوک سیمانی جدید یا همان بلوک سیمانی سبک را برای تیغ بندی ها در سایز ۱۰ در ۲۰ در ۴۰ و برای دیوارهای پیرامونی در سایز ۱۵ در ۲۰ در ۴۰ پیشنهاد می نماییم همچنین باید بگویم این نوع از بلوک سیمانی در تهران و کرج بیشترین مشتری خود را دارد ما مفتخر هستیم در کمتر از ۱۲ ساعت بلوک‌سیمانی خود را ارسال نماییم.

بلوک سیمانی سبک جدید را با چه ماشین هایی ارسال میکنید؟

جهت پاسخ به این سوال باید بگوییم بلوک سبک را در تهران و کرج با کامیون و یا خاور ارسال می نمایید البته مقرون به صرفه تر است که این نوع از بلوک سیمانی را با خاور به تهران و یا کرج ارسال نمایید به طور کلی از نوع بلوک سیمانی سایز ۱۰ در یک خاور ۱۰۰۰ عدد و در همین خاور بلوک سیمانی سایز ۱۵ تقریبا ۷۰۰ عدد بارگیری به صورت رایگان می شود البته کرایه خاور تا پروژه بر عهده مشتری محترم می باشد.