بلوک سیمانی

بلوک سیمانی لیکا و انواع آن بهمراه قیمت

بلوک سیمانی لیکا یکی از پرمصرف ترین نوع از بلوک های سبک سیمانی می باشد، این نوع بلوک سیمانی که در ساوه تولید می‌شوند و در انحصار شرکت تولیدی بلوک سیمانی لیکا ساوه قرار دارند تفاوت های مهمی از لحاظ ظاهر و با بلوک های سیمانی پوکه معدنی که در پست های قبل توضیح داده ایم دارد.

بلوک سیمانی قائم
بلوک سیمانی قائم

بلوک سیمانی قائم و بلوک سیمانی لیکا چیست؟

این از بلوک های سیمانی که به جهت ساختمان سازی و دیوارهای پیرامونی و تیغه های داخلی استفاده می‌شود، بسیار کاربرد دارد. اما مصرف آن در تهران و کرج بسیار مهمتر از بلوک های سیمانی به صرفه نمی باشد به عبارت دیگر این نوع از بلوک های سیمانی چون از ساوه به سمت تهران حمل می شوند حمل می شود یه بسیار زیادی نسبت به بلوک سیمانی قائم در تهران و در جاده مخصوص تولید می‌شود دارد.

تفاوت قیمت بلوک قائم و بلوک لیکا در چیست؟

شرکت لیکا،  این شرکت در انحصار خود می باشد و دارای استاندارد ملی می باشند قیمت آن تقریباً دو و نیم برابر قیمت بلوک سیمانی قائم می باشد. اما از لحاظ کیفیت تفاوتی چندانی نسبت به بلوک سیمانی قائم ندارد سوال مورد نظر دوستان پیرامون بلوک لیکا این مطلب می باشد که برای پروژه خود از کدام مدل استفاده کنند بی شک در اطراف تهران و کرج پروژه‌های بسیار زیادی دیده شده است که با بلوک سیمانی سبک سازی شده اند ۹۰ درصد از پروژه های داخل تهران از بلوک سیمانی سبک قائم و فقط ۱۰ درصد از آن از بلوک‌لیکا حساب استفاده می‌کنند.

محاسبه تعداد بلوک سیمانی
محاسبه تعداد بلوک سیمانی

 

مشتریان عزیز بلوک سیمانی قائم تفاوت قیمتی و از لحاظ کیفیت بین بلوک لیکاو  بلوک قائم را مورد بررسی قرار دهند از لحاظ ابعاد تمامی سایزهای تولیدی در مجتمع تولیدی بلوک سیمانی قائم مجتمع تولیدی بلوک لیکا در ساوه یکسان استو در هر دو کارخانه تولید می‌شود به جهت کسب اطلاعات بیشتر و توضیحات کامل تر پیرامون بلوک سیمانی لیکا بلوک سیمانی قائم با ما تماس بگیرید و همچنین لازم به ذکر است بگوییم بلوک سیمانی قائم شعبه ای در ساوه ندارد و فقط در تهران و در جاده مخصوص تولید می شود.

سوال ها جواب ها

 

سوال : نحوه سفارش بلوک لیکا به چه صورت میباشد؟

جواب : پس از بازدید از سایت ما به نشانی www.blocksimani.ir و انتخاب با ما تماس بگیرید . بعد از ثبت سفارش و نهایی شدن سایز بلوک لیکا و قیمت بلوک لیکا جهت ارسال بار اماده میشود.

بلوک سیمانی لیکا
بلوک سیمانی لیکا

سوال : معمولا برای کدام استان ها بلوک لیکا ارسال میکنید؟

جواب: بطور عمده ارسال بلوک لیکا و فروش بلوک سبک لیکا در تهران میباشد. ولی برای تمام نقاط کشور از جمله شهر های بزرگ مانند کرج و اصفهان و شیراز و خرم اباد و کیش و قشم ارسال بار داریم.

 

سوال : فروش بلوک لیکا و دریافت وجه به صورت میباشد؟

جواب : معمولا در ابتدای آشنایی با مجتمع تولیدی بلوک سبک لیکا قائم بصورت نقد و پس از اعتماد دو طرفه چک دو الی سه ماهه دریافت میگردد.

سوال: ایا چکی خریدن بلوک لیکا تاثیری در قیمت بلوک سبک لیکا دارد؟

جواب: خیر ، چکی شدن معامله و خرید و فروش بلوک سبک لیکا تاثیری در قیمت بلوک لیکا ندارد.

سوال : نحوه ارسال بلوک  لیکا به چه صورتی میباشد؟

جواب : بلوک لیکا تولیدی در مجموعه تولیدی بلوک لیکا قائم با وسایل زیر قابل ارسال میباشد.

  • وانت
  • نیسان
  • خاور بغل باز شو
  • خاور بادسان
  • خاور چادر دار
  • کامیون تک
  • کامیون جفت
  • تریلی بغل باز شو
  • تریلی چادر دار
  • تریلی ترانزیت

سوال : بلوک لیکا تولیدی در مجتمع تولیدی شما چه مشخصاتی دارد؟

جواب: تمامی تولیدات ما بر روی باند بتنی میباشد ، به عبارت دیگر کف بلوک لیکا کاملا صاف و این مطلب سبب میشود تا تمامی ابعاد بلوک لیکا به صورت استاندارد در اختیار مشتریان عزیز قرار گیرد. در ضمن دستگاه های بلوک زنی مجتمع تولیدی بلوک لیکا قائم بصورت اتوماتیک میباشد. بازید از کارخانه و محصولات کارخانه رایگان میباشد.

بلوک سیمانی لیکا
بلوک سیمانی لیکا

سوال : تفاوت بلوک لیکا و بلوک سیمانی معمولی در چیست؟

جواب: در پست های قبل در مورد اینن موضوع صحبت کرده ایم

 

باز خدمت شما مشتریان عزیز بصورت خلاصه توضیحاتی ارائه مینمایم.

بلوک لیکا تولیدی بر روی باند بتنی و با دستگاه بلوک زنی اتوماتیک با پوکه تبریز تولید میشود .

ولی بلوک سیمانی با سیمان و ماسه درجه یک معادن شهریار تولید میگردد.

این نوع از بلوک سیمانی همان بلوک سیمانی معمولی یا بلوک سیمانی سنگین نام دارد اما بلوک لیکا با نام بلوک سبک در بازار نام دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

از سایت کول سیمانی قائم دیدن فرمایید.

09121459864

بلوک سیمانی لیکا با بلوک سیمانی قائم چه تفاوتی دارد؟

تفاوت بلوک قائم با بلوک لیکا در کارخانه میباشد ولی هر کارخانه دقیقا یک ابعاد از بلوک سیمانی را تولدی مینمایند.

آدرس بلوک لیکا در کجاست؟

بلوک لیکا در شهرک صنعتی ساوه قرار دارد و فقط در انجا تولید میشود.

آدرس مجتمع تولیدی بلوک قائم در کجاست؟

تهران جاده مخصوص، باغستان، بهشت رضا، پلاک 9

بلوک قائم و بلوک لیکا همه ابعاد متداول بلوک را تولید میکنند ، نکته مهم نزدیک بودن بلوک قائم به تهران میباشد، این در حالی است که بلوک لیکا در ساوه واقع است.