بلوک سیمانی

بهترین بلوک ساختمانی کدام مدل هست؟؟

بهترین بلوک ساختمانی به همراه انواع آن و ابعاد بلوک سیمانی را در این پست به صورت کامل توضیح می دهیم لازم به ذکر است به جهت بازدید از مقایسه بلوک های سیمانی با آجر می توانید اینجا کلیک بفرمایید.
در ادامه به تعدادی از سوالات شما پیرامون انتخاب بهترین نوع از بلوک سیمانی را پاسخ خواهیم گفت در ادامه با ما همراه باشید.

همچنین لازم به ذکر است توضیح مختصری پیرامون مجتمع تولیدی بلوک سیمانی قائم که در زمینه تولید و توزیع انواع بلوک های سیمانی دیواری سبک و سنگین با ابعاد

۱۰ سانت

۱۵ سانت

20 سانت

7 سانت

سال از سال ۱۳۹۱ با داشتن محیطی بالغ بر چهار هزار متر مربع و ظرفیت روزانه تولید با دستگاههای بررسی تولید بلوک سیمانی در هر روز بیش از ۵۰۰۰ قالب بلوک سیمانی را تولید و در سراسر ایران عزیز در خصوص تهران ،کرج ،دماوند ،اسلامشهر، پرند، توزیع نماید.

بلوک سیمانی چیست؟

در پاسخ به این سوال کلی، باید بگویم بلوک سیمانی عبارت است از تولید سازه بتنی به کمک پوکه معدنی تبریز یا ماسه دوبار شور به همراه سیمان تیپ ۲ و با کمک از دستگاه های پرسی تولید بلوک سیمانی که در اصطلاح دستگاه های بلوک زنی معروف هستند تولید می شود بلوک های سیمانی سایز های متفاوتی دارند

معروف ترین آن ها در سایزهای ۷ سانت ۱۰ سانت ۱۵ سانت و ۲۰ سانت می باشد

بلوک های سیمانی تولیدی در مجتمع تولیدی بلوک سیمانی قائم به کمک به روزترین دستگاه های بلوک زنی پوکه معدنی تبریز سیمان تیپ ۲ آبیک یا ساوه به همراه مجرب ترین کادر اعم از متخصصین تولید کارگران و مهندسین مفتخر است تا بهترین بلوک ساختمانی را در کوتاه ترین زمان در خدمت شما مشتریان و مهندسین گرامی قرار دهد.

برای ساختمان سازی چه نوع از بلوک سیمانی لازم است


این سوال بسیار مفصل می باشد اما به طور کلی برای ساختمان سازی از دو نوع بلوک سیمانی سنگین به جهت طبقات منفی و همکف و بلوک سیمانی سبک به جهت ساختمان سازی در طبقات مثبت استفاده میشود .

در ادامه توضیحاتی مفصل پیرامون بلوک سیمانی سبک و بلوک سیمانی سنگین تفاوت وزن آنها و قیمت این نوع از بلوک سیمانی به طور کامل خواهم داد در ادامه با ما باشید.
بلوک سیمانی سبک که در بالا گفته شد با پوکه معدنی تبریز به همراه سیمان تولید می‌شود در اصطلاح بلوک لیکا نام دارد البته برند لیکا که در ساوه قرار دارند .

بهترین بلوک ساختمانی
بهترین بلوک ساختمانی

بلوک پوکه معدنی متفاوت می باشد تفاوت آنها در نوع پوکه مصرفی به جهت تولید بلوک های سیمانی دیواری می باشد اما بلوک های سنگین که از مخلوط شدن ماسه و آب و سیمان تیپ ۲ تولید می شوند.

همان بلوک های سیمانی می باشد که در شمال معروف می باشد و بسیار مشاهده می گردد.

این نوع از بلوک های سیمانی به جهت استفاده در ویلاها یا استخر یا چاه یا محبت چینی یا دیوار چینی بین دو باغ کاربرد دارد اما بلوکهای سیمانی سبک فقط و فقط به جهت سبک سازی سازه های بتنی و رعایت مبحث ۱۹ استفاده می شود.

پوکه معدنی چیست و انواع آن کدام است؟

هرچند در پست های قبل در مورد پوکه معدنی تبریز و پوکه معدنی قروه کردستان سخن گفته‌ام اما در این پست باز به صورت کامل به توضیح و تشریح پوکه معدنی تبریز و پوکه صنعتی لیکا و پوکه معدنی قروه کردستان خواهم پرداخت.
پوکه معدنی تبریز که از معادن تبریز و بیشتر از معادن شهر بستان آباد تبریز واقع در ۳۰ کیلومتری شهر زیبای تبریز قرار دارد به دست می آید.

این معادن دارای قدمت بسیار زیادی می باشد و رنگ پوکه به رنگ سفید می باشد. تمامی معادن بستان آباد تبریز دارای پوکه یک دست سفید و معمولاً در سه سایز پوکه معدنی پودری ،پوکه معدنی عدسی، پوکه معدنی نخودی، قرار دارد.
پوکه معدنی قروه کردستان نیز همانند پوکه معدنی تبریز دارای وزن بسیار پایینی در مقابل اشغال کردن حجم بسیار زیاد می باشد .

رنگ پوکه معدنی تبریز با پوکه معدنی کردستان چه تفاوتی دارد؟

به عبارت دیگر می‌توان گفت این نوع از پوکه که دارای رنگ سیاه میباشد، بسیار به صرفه بجهت شیب بندی ساختمان می باشد اما کاربرد آن در تولید بلوک سیمانی سبک بسیار کم می باشد.
پوکه صنعتی لیکا که در استان مرکزی و در شهرستان ساوه تولید می شود .

این نوع از پوکه دیگر دانشگاه دانه های آتشفشانی نیست که این نوع از پوکه که دارای چگالی بیشتری نسبت به پوکه های معدنی است.

یعنی وزن سنگین تری دارد و رنگ آن از پوکه معدنی تبریز سیاه تر و از پوکه قروه روشن تر می باشد یعنی رنگی در بین دو پوکه معدنی دارد اما از لحاظ استحکام می‌توان گفت کمی استحکام آن بیشتر از پوکه معدنی می باشد.

همچنین به جهت اختلاف قیمت و بحث قیمت گذاری بر روی پوکه معدنی و یا پوکه صنعتی باید بگویم :

که پوکه صنعتی تقریباً قیمتی نزدیک به سه برابری دارد یعنی بسیار گران تر و این مطلب باعث آن شده است که در سطح شهر تهران ۹۰ درصد از سازندگان ساختمانی از بلوک پوکه معدنی استفاده کنند تا از بلوک پوکه لیکا

نحوه سفارش بلوک های سیمانی قائم

جهت دریافت لیست قیمت بلوک های سیمانی قائم و مشاوره رایگان پیرامون بهترین بلوک ساختمانی می توانید با مدیریت فروش ما در ساعات کاری تماس حاصل بفرمایید.

بلوک سیمانی 10 سانتی
بلوک سیمانی 10 سانتی

همچنین می‌توانید به جهت دریافت لیست قیمت بلوک سیمانی و یا دریافت کاتالوگ بلوک سیمانی یک واتساپ یا یک پیامک به خط مدیریت فروش ارسال تا در اسرع وقت و در پاسخ این پیامک و یا واتساپ برای شما لیست قیمت کاتالوگ بلوک سیمانی عکس های بلوک سیمانی و لینک آپارات بلوک سیمانی قائم ارسال گردد.

همچنین لازم به ذکر است که مجتمع تولیدی بلوک سیمانی قائم مفتخر است تا تمامی محصولات خود را در کمتر از ۱۲ ساعت در کلیه نقاط تهران و یا کرج ارسال نمایند .

به جهت ارسال به شهرستان های پیرامون تهران و کرج می توانید ۲۴ ساعت قبل از دریافت بلوک سیمانی با ما هماهنگ باشید.

ارسال بلوک های سیمانی ما با

  • خاور
  • تریلی
  • کامیون
  • نیسان

میباشد