قیمت بلوک سیمانی سبک بهار 1400

قیمت بلوک سیمانی سبک و سنگین عوامل مختلفی دارد، که در این پست در مورد انواع بلوک سیمانی و قیمت‌های آن تعدادی از سوالات شما عزیزان را پاسخگو باشیم، قبل از آن لازم است در مورد مجتمع تولیدی بلوک سیمانی قائم توضیحاتی ارائه دهم.
مجتمع تولیدی بلوک سیمانی قائم واقع در تهران جاده مخصوص باغستان مفتخر است، که از سال ۱۳۹۱ با داشتن باند بتنی بالغ بر ده هزارمترمربع و کادری مجربو دستگاه های تمام پرسی ، بیش از۲۰ مدل از بلوک های سبک و سنگین سیمانی در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد.

لیست قیمت بلوک سیمانی

نوع بلوک سیمانیوزنقیمت
بلوک سیمانی سبک 7*20*404 kg2400
بلوک سیمانی سبک 10*20*4052450
بلوک سیمانی سبک 15*20*4063400
بلوک سیمانی سبک 15*20*5073900
بلوک سیمانی سبک 20*20*4063600
بلوک سیمانی سنگین 20*20*40123150
جدول لیست قیمت بلوک سیمانی سبک و سنگین دو جداره
بلوک سیمانی سبک 10
بلوک سیمانی سبک 10

این مجتمع با نزدیکی به دو شهر مهم تهران و کرج توانسته است تا سفارشات مشتریان عزیز را در کمتر از ۱۲ ساعت ارائه و تخلیه نمایید.

بلوک سیمانی سه جداره نیز تولید دارید؟

بله تمامی سایز های مشاهده شده نیز بصورت سه جداره در کارخانه تولیدی بلوک قائم تولید میشود.

بلوک سیمانی سبک از چه نوع پوکه ای میباشد؟

از پوکه معدنی تبریز شهر بستان اباد و معدن سید بیک که کمترین چگالی را دارد.

قیمت بلوک سیمانی سبک برروز را چگونه میتوانیم دریافت کنیم؟

کافیست به خط مدیر فروش ما یک واتس آپ به جهت دریافت لیست قیمت بلوک سیمانی سبک و سنگین ارسال نمایید تا در اسرع وقت برایتان کاتالوگ و لیست قیمت ارسال شود.

مجتمع بلوک سیمانی قائم در کجا واقع شده است؟

مجتمع تولیدی بلوک سیمانی قائم در بین دو شهر بزرگ تهران و کرج واقع شده است. آدرس دقیق این کارخانه عبارت است از تهران جاده مخصوص باغستان جنب بهشت رضا پلاک ۹ ، همچنین ما مفتخر هستیم به خاطر نزدیکی را تهران و کرج هر روز از ساعت ۸ الی ۱۷ بازدید از سایت تولیدی بلوک سیمانی قائم امکان پذیر میباشد.

نحوه فروش انواع بلوک سیمانی سبک و سنگین چگونه است؟


دستور کار تولیدی مجتمع قائم به جهت فروش انواع بلوک سیمانی و ارائه قیمت بلوک سیمانی سبک ابتدای امر می توانید با تماس با مدیر فروش و ارسال یک واتساپ به خط ایشان آخرین لیست قیمت و آخرین کاتالوگ را دریافت نمایید. همچنین می توانید عکس های تولیدی مجتمع سیمانی قائم را دریافت نمایید.

در این پکیجی که توسط مدیر فروش برای شما ارسال میشوند شامل لیست قیمت بلوک سیمانی سبک و سنگین عکس های بلوک های سیمانی تولیدی مو کاتالوگ محصولات پاسخ دهید بیش از ۲۰ سوال شما پیرامون خرید بلوک سیمانی دریافت کرده، سپس با انتخاب دقیق با آگاهی کامل و نوع بلوک سیمانی انتخابی خود را انتخاب کرده و با تماس با مدیر فروش آدرس پروژه خود را برای شما میزان سفارشی تان ارسال می گردد.

نحوه تسویه فاکتور فروش بلوک های سیمانی سبک و سنگین شما چگونه است؟

در پاسخ به این سوال باید بگویم مجتمع تولیدی بلوک سیمانی قائم با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی روز تعداد خرید بلوک سیمانی شماعزیزان بسته به پروژه شما با شما قرارداد می‌بندد، مفتخر هستیم که در تهران و کرج بیش از هزار ساختمان را ارائه خدمات دیوارچینی بدهیم و همچنین با بسیاری از پروژه ها به صورت چکی کار کرده ایم البته این موضوع نیز مهم است که تعداد خرید بلوک سیمانی تاثیر مستقیمی در چک یا نقطه بودن تسویه فاکتور های بلوک سیمانی دارد.

معمولاً چک دریافتی بین ۴۵ تا ۶۰ روز می باشد و هر یک هفته یکبار بسته به نوع قرارداد و تعداد بار ارسالی فاکتور ارائه می گردد.

به جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون این سوال می‌توانید با مدیر فروش ما همین حالا تماس بگیرید.

قیمت بلوک سیمانی سبک سه جداره
قیمت بلوک سیمانی سبک سه جداره

تفاوت بلوک سیمانی قائم با بلوک سیمانی لیکا در چیست؟


یکی از مهمترین سوالاتی که دوستان عزیز و مشتریان پیرامون تفاوت بین بلوک سیمانی قائم و بلوک سیمانی لیکا می پرسند، همین موضوع باشد بلوک سیمانی لیکا در ساوه واقع میباشد، اما بلوک سیمانی قائم در تهران جاده مخصوص قرار دارد این موضوع سبب شده است به نزدیکی بلوک سیمانی قائم به تهران کمترین میزان قیمت و کرایه برای مشتریان عزیز بلوک سیمانی قائم در نظر گرفته شده باشد و این مهمترین موضوع است دلایل دیگری نیز با این تفاوت بلوک سیمانی بلوک سیمانی لیکا می باشد.

از جمله پوکه مصرفی این دو کارخانه مجتمع تولیدی بلوک سیمانی قائم از پوکه معدنی تبریز و بلوک سیمانی لیکا از پوکه صنعتی استفاده می نماید این موضوع تفاوت آنچنانی در کیفیت ندارد ان موضوع مهم بر سر قیمت بلوک سیمانی سبک در این دو کارخانه می باشد.

بلوک سیمانی سبک بلوک سیمانی لیکا به چه میزان اختلاف دارد؟


این سوال باید بگویم جدا از هزینه حمل که در بالا توضیح داده ایم که بلوک سیمانی لیکا از ساوه می آید اما بلوک سیمانی قائم از تهران جاده مخصوص کرج کمتری دارد، باید بگوییم بلوک سیمانی لیکا قیمت تقریبی سه برابر نسبت به بلوک سیمانی قائم دارد.مفتخر هستیم با ارائه بهترین کیفیت و مستحکم ترین بلوک سیمانی در خدمت شما مشتریان عزیز باشیم.

قیمت پوکه معدنی تبریز به جهت بلوک سیمانی و یا شیب بندی چقدر است؟


پوکه معدنی تبریز واقع در بستان آباد قرار دارد و پست‌های قبلی در مورد پوکه معدنی تبریز سخن گفته‌ایم اما اگر بخواهیم بگوییم پوکه معدنی چند نوع دارد باید بگوییم کهچهار نوعدارد:

  1. پوکه پودری
  2. پوکه عدسی
  3. پوکه نخودی
  4. پوکه بادامی

به جهت تولید بلوک سیمانی از دو نوع عدسی به جهت شیب بندی ساختمان از دو نوع عدسی استفاده می شود، پیشنهاد می شود به جهت ارزانی پوکه قروه کردستان در شیب بندی های ساختمان از این نوع استفاده شود و به جهت تولید بلوک سیمانی از استفاده شود اگر بخواهیم به طور کلی قیمت بلوک سیمانی سبک تولید شده با معدنی و صنعتی را بررسی کنیم باید بگویم شده و معدنی بسیار مقرون به صرفه تر می باشد.

آیا قیمت بلوک سیمانی سبک در تهران با کرج اختلاف دارد؟

در پاسخ این سوال باید بگوییم قیمت بلوک سیمانی سبک در تهران کرج هیچ تفاوتی ندارد و بستگی دارد پروژه شما مشتریان عزیز چقدر نزدیکه مجتمع تولیدی بلوک سیمانی قائم باشد، به عنوان مثال می توانم بگویم بلوک سیمانی سبک در تهران و در منطقه شهرک گلستان یا دریاچه چیتگر ارزان تر از بلوک ارسالی به تجریش می باشد زیرا مسافت تجریش کرایه بیشتری دارد همین حالا میتوانید با تماس با مدیر فروش بلوک سیمانی قائم پروژه خود را سوال بفرمایید

بلوک سیمانی سبک قائم
بلوک سیمانی سبک قائم


ارسال بلوک سیمانی سبک و سنگین در تهران وکرج و سایر نقاط کشور چگونه است؟

بلوک سیمانی سبک از لحاظ وزنی با بلوک سیمانی سنگین تفاوت دارد ، اما به طور کلی می توانیم بگوییم بلوک سیمانی سبک در قیمت نهایی تاثیر بسزایی دارد .

ما مفتخر هستیم بلوک سیمانی ارسالی خود را با انواع وسایل نقلیه از جمله:

  • نیسان
  • خاور
  • کامیون تک
  • کامیون جفت
  • تریلی

در اسرع وقت به تهران و سایر نقاط ارسال نماییم.

کرج نیز همین گونه است اما در سایر نقاط کشور باید بلوک سیمانی ارسالی را با تریلی و کامیون تک ارسال نماییم به جهت پاسخ سوال خود همین حالا می‌توان به مدیر فروش مجتمع تولیدی بلوک سیمانی قائم تماس حاصل فرمایید

به طور کلی باید بگویم قیمت نهایی بلوک سیمانی در تهران و کرج با خاور به صرفه تر می باشد .

3 دیدگاه در “قیمت بلوک سیمانی سبک بهار 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *