بلوک سیمانی سبک را بیشتر بشناسید

بلوک سیمانی سبک امروزه به عنوان یکی از مهمترین متریال اصلی به جهت دیوار چینی ساختمان و یا دیوار چینی محیط پیرامونی ساختمان کاربرد دارد علت اصلی استفاده از این نوع متریال سبک سازی ساختمان ها می باشد در ادامه با ما باشید با توضیحاتی که ارائه داده ایم می توانید بلوک سیمانی را بیشتر بشود.

ابعاد اصلی بلوک سیمانی سبک در چه سایزهایی است؟

بلوک سیمانی سبک در ۴ عرض تقریبی بلوک ۷ سانت، بلوک ۱۰ سانت، بلوک ۱۵ سانت، و بلوک ۲۰ سانت، تقسیم بندی می شود این نوع از تقسیم بندی کاربردهای متفاوتی دارد در ادامه می توانید کاربردهای جداگانه هر کدام از این دو کارا ملاحظه بفرمایید.

کاربرد بلوک ۲۰ سانت در کجا میباشد؟

این نوع از بلوک سیمانی سبک معمولاً به جهت دیوارچینی دور ساختمان کاربرد دارد که بلوک ۲۰ سانتی معمولاً دارای وزن تقریبی ۷ کیلوگرمی می باشد و در هر خاور تقریباً ۶۰۰ عدد جا میشود این نوع از بلوک سیمانی بیشتر به جهت دیوار پیرامونی دور آسانسور و یا دیواره دور پشت بام استفاده می گردد.

کاربرد بلوک ۱۵ سانت در کجا میباشد؟

این نوع از بلوک سیمانی سبک معمولاً به جهت دیوارچینی دور ساختمان کاربرد دارد بلوک سبک ۱۵ سانتی معمولاً دارای وزن تقریبی ۶ کیلوگرم می باشد و در هر خاور تقریباً ۷۰۰ عدد جا می شود این مسئولیت سیمانی بیشتر به جهت دیوار پیرامونی ساختمان ها کاربرد دارد و فرق آن با بلوک سیمانی ۲۰ سانتی در آن است که محیط کمتری اشغال می نماید یعنی مساحت داخلی ساختمان ها را افزایش می دهد و بهترین گزینه جهت انتخاب بلوک سیمانی برای دیوار چینی پیرامونی ساختمان ها می باشد.

کاربرد بلوک ۱۰ سانت در کجا میباشد؟

این نوع از بلوک سیمانی سبک معمولاً به جهت تیغه چینی داخل ساختمان کاربرد دارد بلوک سبک ۱۰ سانت معمولاً دارای وزن تقریبی ۴ کیلوگرم می باشد و در هر خاور تقریباً هزار عدد جا میشود این نوع از بلوک سیمانی معمولاً به جهت جداسازی دیوارهای داخلی ساختمان و جداسازی دیوارهای سرویس ها و یا انباری و یا جداسازی پارکینگ ها کاربرد دارد این نوع از بلوک سیمانی دارای دو مدل دو جداره و سه جداره می باشد همچنین این نوع از بلوک سیمانی جزو پر فروش ترین نوع از بلوک های سیمانی تولیدی مجتمع تولیدی قائم می باشد.

کاربرد بلوک ۷ سانت در کجا میباشد؟

این نوع از بلوک سیمانی سبک معمولاً به جهت تیغه چینی داخل انباری و یا سرویس ها کاربرد دارد و وزن آن تقریباً سه و نیم کیلوگرم می باشد و در هر خاور تقریباً هزار و ۲۰۰ عدد جا میشود این نوع از بلوک سیمانی معمولاً کم کاربرد می باشد زیرا نه عایق صدا است و نه عایق حرارت ولی از آنجایی که کمترین مساحت را اشغال می کند کاربردهای متفاوتی دارد.

بلوک سیمانی سبک سه جداره چیست و چه کاربردی دارد؟

به جهت دیوار چینی و یا تیغه چینی ساختمان نوع دیگری از بلوک سیمانی وجود دارد که یک جداره در وسط آن بیشتر است و این موضوع سبب شده است تا از لحاظ عایق بودن نسبت به بلوک های دوجداره عایق تر نسبت به حرارت و صدا باشد.

بلوک سیمانی سه جداره در چه سایز هایی تولید می شود؟

بلوک سیمانی سه جداره معمولاً فقط در دو نوع بلوک سیمانی سه جداره ۱۵ سانتی و بلوک سیمانی سه جداره ۱۰ سانتی تولید می گردد.

بلوک ۳ جداره ۱۵ سانتی معمولاً به جهت دیوار چینی دور ساختمان دوره آسانسور کاربرد دارد، را کاملا عایق صدا و حرارت میباشد یعنی در تابستان‌ها دمای منزل سرد و در زمستان ها گرم میباشد و محافظت بسیار خوبی در مقابل صدا نیز دارد.

بلوک سه جداره ۱۰ سانتی معمولاً به جهت دیوارچینی داخل ساختمان یا همان طبقه بندی کاربرد دارد این نوع از بلوک سیمانی معمولاً به جهت جداسازی دیوار های اتاق خواب ها کاربرد دارد و کاملا عایق صدا و حرارت می باشد و پیشنهاد می گردد به جهت جداسازی دو اتاق از یکدیگر از این نوع از بلوک سیمانی استفاده شود.

جهت دریافت مشاوره رایگان و دریافت لیست قیمت بلوک سیمانی می توانید همین حالا با ما تماس گرفته تا در اسرع وقت لیست قیمت بلوک سیمانی سبک برای شما واتساپ گردد.

همچنین پیشنهاد می گردد بجهت بالا رفتن اطلاعات خود پیرامون بلوک‌سیمانی این پست را که در مورد خرید بلوک سیمانی و پاسخ دهی به بیش از ۲۰ سوال متداول قبل از خرید بلوک سیمانی است را ملاحظه نمایید.