ابعاد بلوک سیمانی دیواری را بیشتر بشناسید!

 ابعاد بلوک سیمانی با توجه به نیاز بازار و سفارش مشتریان عزیز متغیر بوده و مفتخر هستیم در سال ۱۴۰۲ با بیش از از ۱۴ مدل بلوک سیمانی در خدمت مهندسین و مشتریان عزیز باشیم؛ در ادامه پیرامون این ۱۴ مدل بلوک سیمانی سخن خواهیم گفت.

بلوک سیمانی قائم

شماره ۱ ) بلوک سیمانی سبک ۷*۲۰*۴۰ دوخانه ؛ دو سر ماده

این سایز از بلوک سیمانی به عنوان یکی از کم مصرف ترین نوع از بلوک های سیمانی مورد توجه می باشد. کاربرد اصلی این بلوک سیمانی در داخل سرویس ها وانباری ها میباشد؛ بیشتر به جهت تیغه بندی مکانهایی استفاده می گردد که برای انتقال صدا مهم نیستند؛ استفاده میگردد. از این بلوک سیمانی در داخل تیغه بندی انباری نیز استفاده میگردد.

ابعاد بلوک سیمانی دیواری  ۷*۲۰*۴۰  به گونه ای طراحی شده است؛  که دارای نر و مادگی یا همان چفت و بست نمیباشد و به صورت دو سر ماده تولید می گردد. وزن این نوع از بلوک سیمانی تقریباً سه و نیم کیلو گرم بوده و جز ارزانترین نوع از بلوک های سیمانی از لحاظ قیمت می باشد. قیمت بلوک سیمانی  ۷*۲۰*۴۰  در بهار ۱۴۰۲ به ازای هر قالب ۴۸۰۰ تومان می باشد. در هر خاور ۱۲۰۰ عدد و در هر نیسان ۶۰۰ عدد قابل بارگیری می باشد.

 

نوع

ابعاد

تعداد جداره

وزن kg

خاور

نیسان

بلوک سبک

۷*۲۰*۴۰

دو جداره

۵/۳

۱۲۰۰ عدد

۶۰۰ عدد

 

مشاهده قیمت روز بلوک سیمانی سبک ۷*۲۰*۴۰ دوخانه ؛ دو سر ماده

www.blocksimani.ir

شماره ۲)  بلوک سیمانی سبک ۱۰*۲۰*۴۰ ؛ دو خانه و دو سر ماده

 بی شک یکی از پرمصرف ترین نوع از بلوک های سیمانی سبک همین نوع از بلوک سیمانی است. این نوع از بلوک بیشتر به جهت تیغه های داخل ساختمان و یا جداسازی دو محیط از یکدیگر استفاده و کاربرد دارد. همچنین برای بازسازی ساختمان نیز از همین بلوک سیمانی در داخل واحد استفاده می گردد. ابعاد بلوک سیمانی دیواری سبک ۱۰ به گونه ای طراحی شده است که دارای نر و مادگی و یا دو سر ماده می باشد؛ در این مدل به گونه ای طراحی شده است ملات در هنگام دیوار چینی در بین هر دو بلوک قرار گرفته و مقاومت قابل توجهی را نیز  دارد. قیمت بلوک سیمانی ۱۰*۲۰*۴۰ در  بهار ۱۴۰۲ به ازای هر قالب ۴۹۰۰ تومان می باشد؛ خاور می تواند ۱۰۰۰ عدد و هر نیسان نیز ۵۰۰ عدد بارگیری نماید.

 

 

نوع

ابعاد

تعداد جداره

وزن kg

خاور

نیسان

بلوک سبک

۱۰*۲۰*۴۰

دو جداره

۵/۴

۱۰۰۰عدد

۵۰۰عدد

 

مشاهده قیمت روز بلوک سیمانی سبک ۱۰*۲۰*۴۰ ؛ دو خانه و دو سر ماده

www.blocksimani.ir

شماره ۳) بلوک سیمانی سبک ۱۰*۲۰*۴۰ دو خانه ؛استاندارد ملی؛دارای فاق و زبانه ؛ اتومات

 بلوک سیمانی اتومات نیز مشتری های خاص خود را دارد و به گونه ای طراحی شده است که دارای نر و مادگی یا همان فاق و زبانه یا در اصطلاح چه چفت و بست می باشد؛ از آنجایی که بعضی از مشتریان عزیز اصرار بر دو سر ماده بودن و یا نر و ماده بودن بلوک سیمانی دارند؛ مفتخر هستیم هر دو مدل را در کارخانه مجتمع تولیدی بلوک سیمانی قائم تولید می نماییم. این نوع از بلوک سیمانی با دستگاه تمام پرسی تولید می گردد و ابعاد کاملا دقیقی دارد و به گونه ای تولید شده است که  کاملاً استاندارد می باشد و دارای برگه استاندارد است. قیمت بلوک سیمانی اتومات دوجداره ۱۰ در ۲۰ در ۴۰ در بهار ۱۴۰۲ تقریبا ۵۸۰۰ تومان می باشد؛ همچنین از این بلوک هر خاور می‌تواند ۱۰۰۰ عدد و هر نیسان می تواند ۵۰۰ عدد حمل و تخلیه نماید.

نوع

ابعاد

تعداد جداره

وزن kg

خاور

نیسان

بلوک سبک اتومات

۱۰*۲۰*۴۰

دو جداره

۵ 

۱۰۰۰عدد

۵۰۰عدد

 

مشاهده قیمت روز بلوک سیمانی ۱۰*۲۰*۴۰ دو خانه اتومات ؛ استاندارد

www.blocksimani.ir

شماره ۴)  بلوک سیمانی سبک ۱۰ سه جداره معمولی ؛ دو سر ماده ؛ ۴ حفره

 ابعاد بلوک سیمانی دیواری ۱۰*۲۰*۴۰  به صورت سه جداره و با دستگاه معمولی و به صورت دو سر ماده تولید می گردد؛ به گونه ای است که بیشتر به جهت عایق سازی تیغه های داخل ساختمان کاربرد دارد قیمت هر عدد بلوک سیمانی ۱۰ سه جداره در بهار ۱۴۰۲ تقریباً ۶۳۰۰ تومان باشد و هر خاور می‌تواند ۸۰۰ عدد و هر نیسان می تواند ۴۰۰ عدد از این بلوک سیمانی را جابجا نماید. همچنین این نوع از بلوک سیمانی بر روی باند بتن تولید میگردد و کف و آن کاملاً صاف بوده و سبب میشود در دستورالعمل روش اجرای بلوک سیمانی لیکا تغییر ایجاد نشود و به صورت کامل اجرایی گردد. تعداد خانه های داخل بلوک سیمانی سه جداره ۱۰ چهار عدد می باشد. ۱۳ عدد آن تقریباً یک متر طول دیوار چینی را مهیا می نماید.

نوع

ابعاد

تعداد جداره

وزن kg

خاور

نیسان

بلوک سبک 

۱۰*۲۰*۴۰

 سه جداره

۶

۸۰۰عدد

۴۰۰عدد

 

مشاهده قیمت روز بلوک سیمانی سبک ۱۰ سه جداره معمولی ؛ دو سر ماده

www.blocksimani.ir

شماره ۵)   بلوک سیمانی سبک ۱۰ ؛ سه جداره اتومات دارای ۵ خانه ؛ استاندارد ؛ نر و ماده

این نوع از بلوک سیمانی جزء آخرین مدل های بلوک سیمانی سه جداره اتومات ۱۰ می باشد؛ دستگاه تولید آن کاملاً بدون دخالت دست می باشد و مقاومت فشاری بسیار بالایی دارد. این نوع از بلوک سیمانی که به صورت نر و ماده یا همان دارای فاق و زبانه تولید می شود ۵ حفره دارد و از طرفی دارای نیمه بلوک می باشد؛ یعنی در انتهای جرزها لازم نیست بلوک سیمانی را بشکنید و استفاده نمایید یا آجر استفاده نمایید. این نوع از بلوک سیمانی با ابعادی دقیق و با جایگذاری از قبل بدونیم تقسیم می گردد و می توانید آن را در جرز ها استفاده نمایید؛ تولید این نوع از بلوک سیمانی بر روی باند بتن بوده و دارای استاندارد ملی نیز می باشد به جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین سفارش بلوک سیمانی می توانید همین حالا با ما در تماس باشید.

نوع

ابعاد

تعداد جداره

وزن kg

خاور

نیسان

بلوک سبک  اتومات

۱۰*۲۰*۴۰

 سه جداره

۶/۵

۸۰۰عدد

۴۰۰عدد

 

مشاهده قیمت روز بلوک سیمانی سبک جداره اتومات دارای ۵ خانه ؛ استاندارد ؛ نر و ماده

www.blocksimani.ir

شماره ۶)  بلوک سیمانی سبک ۱۵معمولی؛ دو خانه؛ دو سر ماده

 بی شک این نوع از مدل جزء پرفروش‌ترین نوع از ابعاد بلوک سیمانی دیواری میباشد و به جهت تیغه های دور ساختمان کاربرد دارد . مقرون به صرفه بودن قیمت بلوک سیمانی سایز ۱۵ سبب شده است ؛این نوع از بلوک سیمانی بیشترین کاربرد را در ساختمان سازی داشته باشد.  هر خاور می تواند از این نوع بلوک سیمانی ۷۰۰ عدد هم نماید همچنین هر نیسان می‌تواند ۳۵۰ عدد بلوک سیمانی ۱۵ معمولی جابجا نماید. قیمت هر عدد بلوک ۱۵ سانتی در بهار ۱۴۰۲ تقریباً ۶ هزار و ۲۰۰ تومان میباشد. و از لحاظ کیفیت تفاوت چندان زیادی با سایر مدل های ۱۵ ندارد.

نوع

ابعاد

تعداد جداره

وزن kg

خاور

نیسان

بلوک سبک  

۱۵*۲۰*۴۰

 دوجداره

۶/۵

۷۰۰عدد

۳۵۰عدد

مشاهده قیمت بروز بلوک سیمانی سبک ۱۵معمولی؛ دو خانه؛ دو سر ماده

www.blocksimani.ir

شماره ۷)  بلوک سیمانی سبک ۱۵ معمولی؛ سه خانه ؛دارای فاق و زبانه و استاندارد

 این نوع از بلوک سیمانی هیچ تفاوتی با بلوک سیمانی ذکر شده در بالا ندارد و ابعاد بلوک سیمانی دیواری  ۱۵ ؛ طول ۴۰ سانت و ارتفاع ۲۰ سانت می باشد. آن چیزی که مدل ذکر شده را متمایز می نماید؛ همان فاق و زبانه یا نر و ماده بودن این نوع از بلوک سیمانی میباشد.  از لحاظ تعداد نیز مانند همان بلوک سیمانی ۱۵ معمولی که در بالا ذکر شد؛ می باشد. قیمت بلوک سیمانی ۱۵*۲۰*۴۰ در بهار ۱۴۰۲ تقریباً ۶۴۰۰ تومان میباشد. این نوع از بلوک سیمانی نیز جز پرفروش ترین نوع از بلوک های سیمانی سبک می باشد که بر روی باند بتن و با دستگاه اتومات پرسی تولید می گردد و استاندارد ملی دارد.

نوع

ابعاد

تعداد جداره

وزن kg

خاور

نیسان

بلوک سبک  اتومات

۱۵*۲۰*۴۰

 دوجداره

۷ 

۷۰۰عدد

۳۵۰عدد

مشاهده قیمت روز بلوک سیمانی سبک ۱۵ معمولی؛ سه خانه ؛دارای فاق و زبانه؛ استاندارد

www.blocksimani.ir

شماره ۸)  بلوک سیمانی سبک سه جداره معمولی ۱۵ ؛ چهارخانه ؛ دو سر ماده

ابعاد ابعاد بلوک سیمانی دیواری سه جداره سایز ۱۵ و به ارتفاع ۲۰ سانت و طول ۴۰ سانتی متر می باشد. این نوع از بلوک سیمانی به صورت سه جداره و بیشتر به جهت عایق شدن دیوار در ساختمان کاربرد دارد به صورت چهار خانه و بدون نر و مادگی تولید می گردد. تولید این نوع از بلوک سیمانی بر روی باند بتن بوده و ابعاد آن دقیق می باشد. قیمت هر عدد بلوک سیمانی سه جداره ذکر شده در بهار ۱۴۰۲ تقریبا ۷۸۰۰ تومان می باشد و هر عدد از این نوع بلوک سیمانی در خاور ۶۰۰ عدد و در نیسان ۳۰۰ عدد می باشد.

نوع

ابعاد

تعداد جداره

وزن kg

خاور

نیسان

بلوک سبک  

۱۵*۲۰*۴۰

 سه جداره

۷

۶۰۰عدد

۳۰۰عدد

مشاهده قیمت روزبلوک سیمانی سبک سه جداره معمولی ۱۵ ؛ چهارخانه ؛ دو سر ماده

www.blocksimani.ir

شماره ۹) بلوک سیمانی سبک سه جداره ۱۵ ؛ اتومات؛ پنج خانه؛ دارای فاق و زبانه؛استاندارد

 بی‌شک یکی از استاندارد ترین و کاملترین نوع از تولیدات مجتمع تولیدی بلوک سیمانی قائم همین ابعاد بلوک سیمانی دیواری سه جداره اتومات و استاندارد  ۱۵*۲۰*۴۰  میباشد. این نوع از بلوک سیمانی که به صورت کاملا استاندارد تولید می گردد توانسته از تمامی آزمایش های بتن و همچنین آزمایش های پیرامون سبکسازی ساختمان را با نمره بالا قبول گردد و این موضوع سبب استاندارد بودن این نوع از بلوک سیمانی نیز گردیده است.استاندارد این نوع از بلوک سیمانی در داخل فاکتور قید می گردد و از طرفی با ارائه کد رهگیری در فاکتور به نام پروژه شما ؛ مهندسین ناظر می توانند پیگیری استاندارد بلوک سیمانی باشند. ابعاد دقیق بلوک سیمانی سه جداره سبک ۱۵ ؛ در ارتفاع ۲۰ سانت و طول ۴۰ سانت می باشد. وزن هر عدد از بلوک سیمانی سه جداره ۱۵ تقریباً ۷/۵ کیلوگرم می باشد و در هر خاور ۶۰۰ عدد و هر نیسان ۳۰۰ عدد قابل بارگیری میباشد. این نوع از بلوک سیمانی به صورت فاق و زبانه تولید گردیده است؛ و دارای نیم بلوک نیز می باشد. یعنی  از مکان مشخص شده از قبل قابلیت تبدیل شدن به دو بلوک ۱۵ سانتی را دارد.که این موضوع سبب پر شدن جرزها در انتهای دیوار به کمک هم این نوع از بلوک سیمانی و بدون شکستن و تبدیل به پرت شدن بلوک سیمانی قابل اجرا است. قیمت هر عدد از بلوک سیمانی سه جداره ۱۵ اتومات پنج خانه در بهار ۱۴۰۲ تقریباً ۸۷۰۰ تومان می باشد.

نوع

ابعاد

تعداد جداره

وزن kg

خاور

نیسان

بلوک سبک  اتومات

۱۰*۲۰*۴۰

 سه جداره

۶/۵

۸۰۰عدد

۴۰۰عدد

 

مشاهده قیمت روزبلوک سبک سه جداره ۱۵ ؛ اتومات؛ پنج خانه؛ ؛استاندارد

www.blocksimani.ir

شماره ۱۰ )بلوک سیمانی سبک ۲۰ معمولی ؛ دو خانه ؛ دو سر ماده

کاربرد این نوع از بلوک سیمانی نیز بیشتر به جهت دیوار دور بالا پشت بام و یا دیوار دور ساختمان و همچنین در طبقات منفی می باشد. از این نوع بلوک سیمانی به جهت حیاط چینی ساختمان ها نیز استفاده میگردد؛ ابعاد دقیق بلوک سیمانی سایز ۲۰ به طول ۴۰ سانت و ارتفاع ۲۰ سانت می باشد. این موضوع را نیز یادآور می شویم که هر خاور می‌تواند ۶۰۰ عدد از این بلوک سیمانی را حمل و جابه جا نماید همچنین قیمت هر عدد بلوک سیمانی ۲۰ در بهار ۱۴۰۲ تقریباً ۶ هزار و ۶۰۰ تومان می باشد و همچنین این نوع از بلوک سیمانی بر روی باند بتن تولید می گردد و جز پرفروش ترین نوع از بلوک های سیمانی تقسیم بندی می گردد.

نوع

ابعاد

تعداد جداره

وزن kg

خاور

نیسان

بلوک سبک  

۲۰*۲۰*۴۰

 دو جداره

۶/۵

۶۰۰ عدد

۳۰۰عدد

بلوک سیمانی سبک ۲۰ معمولی ؛ دو خانه ؛ دو سر ماده

www.blocksimani.ir

شماره ۱۱) بلوک سبک ۲۰ اتومات سه خانه و دارای فاق و زبانه ؛ استاندارد

ابعاد بلوک سیمانی ۲۰ به طول ۴۰ سانت و ارتفاع ۲۰ سانت می باشد. این نوع از بلوک سیمانی که به صورت تمام اتوماتیک تولید میگردد دارای استاندارد ملی بوده و در فاکتور فروش کد رهگیری به نام پروژه شما ثبت و قابل ارائه در سازمان مهندسی می باشد. همچنین این نوع از بلوک سیمانی علاوه بر تولید با دستگاه تمام پرسی به دلیل سه خانه بودن دارای مقاومت بیشتری نسبت به مدل دو جداره اشاره شده در بالا بوده که تولید آن به صورت فاق و زبانه  از ویژگی های این نوع از بلوک سیمانی است. هر  خاور می‌تواند ۵۵۰ عدد و هر نیسان می تواند ۲۵۰ این نوع بلوک جابجا نماید. کاربرد این نوع از بلوک سیمانی نیز بیشتر به جهت دور ساختمان می باشد و برای وال پست هایی که در سایز ۲۰ سانتی متری تعبیه شده است بهترین گزینه می باشد. این موضوع را نیز یادآور می شویم که قیمت بلوک سیمانی ۲۰ در بهار ۱۴۰۲ تقریباً ۸۳۰۰ تومان می باشد.

نوع

ابعاد

تعداد جداره

وزن kg

خاور

نیسان

بلوک سبک اتومات

۲۰*۲۰*۴۰

 دو جداره

۸

۵۵۰عدد

۲۵۰عدد

مشاهده قیمت روزبلوک سبک ۲۰ اتومات سه خانه و دارای فاق و زبانه ؛ استاندارد

www.blocksimani.ir

شماره ۱۲) بلوک سنگین ۲۰؛ ماسه ای ؛ ته پر

از لحاظ وزن بلوک سنگین تقریباً دو برابر بلوک سبک وزن دارد و کاربرد آن به جهت طبقات منفی و یا طبقات همکف و همچنین به جهت دیوار دیوارهای دور باغ و استخر و یا حتی داخل چاه کاربرد دارد این نوع از بلوک سیمانی همان بلوک سیمانی شمال معروف میباشد با این تفاوت که ابعاد بلوک سیمانی سنگین ۲۰ به طول ۴۰ سانت و ارتفاع ۲۰ سانت میباشد اما در شمال کشور ابعاد بلوک سیمانی ۱۷ در ۱۷ در ۳۷ می باشد. همچنین جداره این نوع از بلوک سیمانی نزدیک به ۳ سانتی متر بوده سبب می‌شود یکی از بهترین گزینه ها به جهت دیوار چینی به حساب آید. از لحاظ قیمت؛ قیمت بلوک سنگین ارزان تر از قیمت بلوک سبک می باشد ولی آنچه که مقرون به صرفه نیست حمل و نقل این نوع از بلوک سیمانی برای شهرهای غیر از تهران و کرج می باشد؛ زیرا برای خارج از تهران و کرج هزینه حمل بیشتری نسبت به تهران و کرج دارد. هر خاور می تواند از این نوع بلوک سیمانی ۴۰۰ عدد هر نیسان می‌تواند ۲۰۰ عدد حمل و جابجا نماید. نکته مهم مقاومت بیشتر بلوک سیمانی سنگین نسبت به بلوک سیمانی سبک می باشد زیرا از ماسه به جای پوکه استفاده شده است. از لحاظ تعداد در یک متر مربع مثل بلوک سیمانی سبک هر ۱۳ عدد آن یک متر مربع دیوار چینی را فراهم می نماید.

نوع

ابعاد

تعداد جداره

وزن kg

خاور

نیسان

بلوک سنگین

۲۰*۲۰*۴۰

 دو جداره

۱۳

۴۰۰عدد

۲۰۰عدد

مشاهده قیمت روز بلوک سنگین ۲۰؛ ماسه ای ؛ ته پر

www.blocksimani.ir

شماره ۱۳) بلوک سیمانی سنگین ۲۰؛ ته باز

 این نوع از بلوک سیمانی نیز تمام ویژگی های بلوک سیمانی سنگین یاد شده در بالا را دارد اما دو کاربرد عمده آن سبب پرمصرف شدن آن شده است یک برای مکانهایی استفاده می گردد که میخواهند در داخل آن ملات بتنی استفاده نمایند. فرض بفرمایید برای فوندانسیون ها می خواهید از بلوک سیمانی استفاده نمایید این نوع از بلوک سیمانی به جهت آنکه دو سر آن باز می باشد؛ قابلیت آن را دارد که در داخل آن ملات بتنی استفاده شود. همچنین برای داخل چاه ها و  کول سیمانی قابل استفاده می باشد و بیشتر در داخل چاه ها به دلیل انتقال آب در چاه جذبی کاربرد دارد. از لحاظ قیمت هر عدد بلوک  ۲۰ سنگین در بهار ۱۴۰۲ تقریباً ۵۵۰۰ تومان می باشد و خاور می تواند ۴۰۰ عدد و هر نیسان می‌تواند ۲۰۰ عدد از این نوع بلوک سنگین جابجا نماید. ابعاد بلوک سیمانی دیواری سنگین ۲۰ ته باز مانند مدل ته بسته آن ۲۰ در ۲۰ در ۴۰ می باشد.

نوع

ابعاد

تعداد جداره

وزن kg

خاور

نیسان

بلوک سنگین ته باز

۲۰ *۲۰*۴۰

 دو جداره

۱۲

۴۰۰عدد

۲۰۰عدد

مشاهده قیمت روزبلوک سیمانی سنگین ۲۰؛ ته باز

www.blocksimani.ir

شماره ۱۳) بلوک سیمانی سنگین ۱۰

 یکی از کم مصرف ترین نوع از بلوک های سیمانی سنگین همین مدل می باشد؛ ابعاد بلوک سیمانی دیواری سنگین ۱۰ به طول ۴۰ سانت و ارتفاع ۲۰ سانت بوده و قیمت آن در بهار ۱۴۰۲ به ازای هر قالب ۴۵۰۰ تومان می باشد و فرق آن با مدل سبک آن فقط وزن آن است و کاربرد آن بیشتر برای طبقات همکف و جداسازی دو محیط از یکدیگر کاربرد دارد این نوع از بلوک سیمانی نباید در طبقات مثبت کار ساختمان استفاده شود.هر خاور می‌تواند از این نوع بلوک سنگین در سایز ۱۰ به تعداد ۷۰۰ عدد و نیسان تقریباً ۳۰۰ عدد جابجا نماید.

نوع

ابعاد

تعداد جداره

وزن kg

خاور

نیسان

بلوک سنگین 

۱۰*۲۰*۴۰

 دو جداره

۹

۷۰۰عدد

۳۰۰عدد

مشاهده قیمت روزبلوک سیمانی سنگین ۱۰

www.blocksimani.ir

بررسی کردن تک تک ابعاد بلوک سیمانی دیواری بررسی شده در فوق سبب آن شده است که یک سوال در ذهن مشتریان عزیز مجتمع تولیدی بلوک سیمانی قائم ایجاد گردد و آن هم این است:

در آخر چه سایز از بلوک سیمانی خریداری نمایید؟

 1.  برای دور ساختمان از بلوک سیمانی سه جداره ۱۵ استفاده نمایید.
 2.  برای تیغه های داخلی ساختمان از بلوک سیمانی دوجداره ۱۰ استفاده نمایید.
 3.  برای دور باغ از بلوک سنگین ته بسته ۲۰ استفاده نمایید
 4.  برای سرویس ها از بلوک سیمانی سبک ۷ استفاده نمایید
 5.  برای دور آسانسور و طبقات پشت بام از بلوک سیمانی سبک ۲۰ استفاده نمایید.
 6. برای دیوار دور باغ از بلوک ۲۰ سنگین استفاده نمایید

 جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین مشاوره خرید پیرامون انواع ابعاد بلوک سیمانی می توانید همین حالا با ما در تماس باشید.

www.blocksimani.ir

ابعاد بلوک سیمانی دیواری مجتمع تولیدی بلوک قائم مفتخر است تمامی سایز های بلوک سیمانی سبک را در کارخانه خود تولید مینماید. این مجتمع یا کادری مجرب و دستگاهای تمام اتوماتیک بهترین نوع از انواع بلوک سیمانی را در اختیار شما مشتریان قرار میدهد.

بلوک سیمانی قائم مفتخر است تا ابعاد متداولی از بلوک سبک سیمانی را تولید نمایند.

این ابعاد شامل

 1. بلوک سیمانی ۷ در ۲۰ در ۴۰  با وزن تقریبی ۴ کیلوگرم 
 2. بلوک سیمانی ۱۰ در ۲۰ در ۴۰ با وزن تقریبی ۵ کیلوگرم 
 3. بلوک سیمانی ۱۵ در ۲۰ در ۴۰ با وزن تقریبی ۶ کیلوگرم 
 4. بلوک سیمانی ۲۰ در ۲۰ در ۴۰ با وزن تقریبی ۶.۵ کیلوگرم

ابعاد بلوک سبک دیواری

قیمت بلوک سنگین در تهران

بسیاری از مشتریان ما  شمال کشور و خصوصا چالوس و رشت به علت نامرغوب بودن و بی کیفیت بودن بلوک سیمانی در شمال از مجتمع تولیدی قائم خرید مینمایند. علت اختلاف در ابعاد بلوک سیمانی دیواری در شمال با بلوک سیمانی سبک قائم در اختلاف در ابعاد و استحکام و تولید ناصاف بلوک اعلام میشود.

انواع بلوک سیمانی سقفی

متاسفانه مجتمع تولیدی بلوک قائم ، در ضمینه ابعاد بلوک سیمانی دیواری سقفی تولیدات ندارد. این نوع از بلوک سیمانی سقفی منسوخ شده است.

انواع بلوک سیمانی فوم دار

بلوک فوم دار سیمانی وهمه ابعاد بلوک سیمانی دیواری در مجتمع تولیدی قائم تولید میگردد .جهت کسب اطلاعات بیشتر با تماس بگیرید. بلوک فوم دار به صورت دوجداره و سه جداره تولید میگردد.بلوک فوم دار معمولا بجهت استفاده در مناطق سردسیر خصوصا فیروزکوه و دماوند و کرج و لواسان استفاده دارد.

 

ابعاد بلوک سیمانی

 فواید استفاده از انواع بلوک سیمانی

 1. استحکام بالامناسب بودن
 2. قیمت بلوک سیمانی نسب به سفال  آجر
 3. چسبندگی سطحی عالی سیمان و پوکه در بلوک سیمانی سبک
 4.  تولید با بهترین نوع از دستگاه بلوک زنی بصورت اتوماتیک
 5. تولید بلوک سیمانی بر روی باند بتنی
 6. تولید بلوک سیمانی مطابق با استاندارد های موجود
 7. تولید بلوک سیمانی سه جداره و بلوک سیمانی دو جداره
 8. ابعاد بلوک دیواری  تولید میگردد.

جهت مشاهده فیلم انواع بلوک سیمانی سبک و سنگین در آپارات کلیک کنید.

 

بلوک سیمانی دیواری

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت انواع بلوک سیمانی و بلوک لیکا با مسئول فروش 09121459864 ربیعی تماس حاصل فرمایید.

به علت ثابت نبودن قیمت ها در زمینه پوکه و سیمان و کرایه های حمل و نقل قیمت بلوک سیمانی نیز متغییر میگردد، و این مطلب سبب میشود ما در سایت خود قیمت مستقیم بلوک سیمانی را ارائه ندهیم .

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون بلوک سیمانی با ما تماس بگیرید.

۰۹۱۲۱۴۵۹۸۶۴  ربیعی

 

از سایت کول سیمانی قائم دیدن فرمایید.