بلوک سیمانی دیواری

معرفی انواع بلوک سیمانی بهمراه قیمت

معرفی انواع بلوک سیمانی در ابعاد مختلف را قصد داریم در این پست به شما مشتزیان و عزیزان مجتمع تولیدی بلوک سیمانی قائم معرفی نماییم، در ادامه با ما همراه باشید.

در ادامه معرفی انواع بلوک سیمانی میتوانیم به بلوک های سیمانی که از پوکه معدنی در شهرستان های تبریز و کردستان در دو شهر کوچک بستان آباد تبریز و قروه کردستان تولید می‌شوند سخن نمود.

همچنین در ادامه به تعدادی از سوالات شما پیرامون بلوک سیمانی سبک و بلوک سیمانی سنگین و تفاوت این دو پهلو سخن خواهیم گفت.

بلوک قائم
بلوک قائم

به جهت بالا رفتن اطلاعات شما مشتریان پیرامون انواع بلوک سیمانی سنگین و سبک به تعدادی از سوالات شما در ادامه پاسخ گفت اما به طور کلی قبل از پاسخ دادن به سوالات شما عزیزان در مورد تفاوت بین بزرگ سبک و سنگین سخن خواهم گفت.

بلوک سیمانی سبک معمولاً از پوکه معدنی تبریز یا پوکه معدنی قروه یا پوکه معدنی لیکا تولید می شود، اما بلوک سنگین که همان وجود سنگینی است که در شمال دیده میشود، در ابعاد ۲۰ در ۴۰ می باشد که جهت دیوار چینی ساختمان محبت چینی بین باغ ها یا تولید استخر داخل چاه کاربرد دارد.

در ادامه به سوالات شما پیرامون بلوک سیمانی سایت پاسخ خواهم داد .

معرفی انواع بلوک سیمانی بهمراه وزن بلوک های سبک و سنگین

در پاسخ به این سوال باید بگویم بلوک سیمانی سبک که دارای وزن بسیار پایینی نسبت به حجم اشغال کننده در ساختمان است دارای وزنی بین ۴ الی ۸ کیلوگرم می باشد و این بسته به نوع انتخاب بلوک سیمانی سبک دارد به عبارت دیگر هر چقدر عرض بلوک‌سیمانی کوچکتر باشد وزن آن کمتر است بلوک سیمانی ١٠ دارای وزن چهار و نیم کیلوگرم بلوک سیمانی ۱۵ دارای وزن پنج و نیم کیلوگرم و بلوک سیمانی ۲۰ دارای وزن شش کیلوگرم می باشد.

بلوک های سه جداره ی ما در سایزهای ۱۵ به طول ۵۰ و۴۰ تولید می‌شود که دارای وزنی بین ۶ الی ۸ کیلوگرم می باشد.

بجهت دریافت لیست قیمت و کاتالوگ به همراه وزن بلوک سیمانی میتوانید به خط مدیریت فروش ما یک واتساپ ارسال تا بلافاصله برای شما کاتالوگ لیست قیمت بلوک سیمانی ارسال شود.

وزن بلوک سیمانی سنگین چقدر است؟

در پاسخ این سوال باید بگویم برعکس بلوک سیمانی سبک وزن بلوک سیمانی سنگین بسیار زیاد می باشد.

معمولاً بین ۱۲ تا ۲۰ کیلوگرم بوده است و بسته به نوع بلوک سیمانی و ابعاد آن متغیر میباشد.

همچنین باید گفت که بلوک سیمانی تولیدی در مجتمع تولیدی بلوک سیمانی قائم دارای وزن ۱۲ کیلوگرم می باشد دارای ابعاد ۲۰ در ۴۰ می‌باشد.

ضخامت جداره های آن ۲۵ میلیمتر می باشد و به جهت دیوار چینی ساختمان در طبقات منفی یا دیوار چینی بین محیط یا دیوار باغ یا استخر یا چاه فاضلاب کاربرد دارد.

بلوک سیمانی تولیدی در شمال کشور می باشد دارای تفاوت با بلوک سیمانی شمال است، بلوک سیمانی تولیدی در شمال کشور دارای ابعاد کوچکتر و ارتفاع کوتاه تر نسبت به بلوک سیمانی تولیدی در تهران و در مجتمع تولیدی بلوک سیمانی قائم است به جهت دریافت اطلاعات بیشتر پیرامون انواع بلوک سیمانی و ابعاد بلوک سیمانی سبک و سنگین می توانید یک واتساپ به خط مدیریت فروش ما ارسال تا در اسرع وقت اطلاعات کامل برایتان باز ارسال شود .

معرفی انواع بلوک سیمانی
معرفی انواع بلوک سیمانی

سوال: بلوک سیمانی چیست؟

جواب: بلوک سیمانی که دارای دو مدل میباشد و از پوکه معدنی بهمراه سیمانی تولید میشود انواع مختلفی دارد. بلوک های سیمانی سبک برای ساختمان سازی و بلوک سیمانی سنگین برای محوطه سازی کاربرد دارد.

بلوک سیمانی انواع مختلفی دارد از جمله انواع سبک آن می‌توان به بلوک های سیمانی که در سایز های مختلف و در ابعاد مختلف و در وزن های مختلف تولید می‌شود اشاره نمود به جهت دریافت اطلاعات بیشتر پیرامون بلوک سیمانی و نحوه تولید بلوک سیمانی سبک و سنگین می توانید به لینک زیر مراجعه فرمایید یا می توانید به مدیریت فروش ما یک واتساپ ارسال فرموده تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته و در پاسخ به واتساپ شما برای شما لیست قیمت کاتالوگ محصولات و سایر اطلاعات لازم پیرامون خرید بلوک سیمانی ارسال شود

سوال: بلوک سیمانی سبک چیست؟

جواب: به بلوک سیمانی تولید شده با پوکه معدنی تبریز به همراه سیمان تیپ دو توسط دستگاه های تولید بلوک سبک سیمانی در اصطلاح بلوک سبک پوکه ای گفته میشود.

این بلوک ها به جهت پایین بودن وزنشان و از طرفی صاف بودن جداره اطراف آن در ساختمان سازی و دیوار چینی ساختمان بسیار کاربر دارد.

سوال: بلوک سنگین سیمانی چیست؟

جواب :‌در معرفی انواع بلوک سیمانی میتوان به بلوک سیمانی سنگین اشاره کرد:

1-بلوک سیمانی سنگین 20*40 ته بسته

2- بلوک سیمانی سنگین 20*40 ته باز

این دو نوع از بلوک سیمانی کاربرد بسیاری داردند،.

بلوک ته بسته معمولا برای دیوار چینی باغ ها و مزارع و ویلا ها استفاده دارد.

امابلوک سیمانی ته بسته برای دیوار چینی دیوار حمال یا دیواره استخر بیشتر کاربرد دارد.

سوال: معرفی انواع بلوک سیمانی و نحوه ارسال ؟

جواب:‌ مجتمع تولیدی بلوک سیمانی سبک و سنگین قائم مفتخر است تا با تولید با بیشترین ظرفیت در خدمت مشتریان عزیز خود باشد.

نحوه ارسال بلوک سیمانی سبک و سنگین با وسایل نقلیه زیر میباشد:

  • نیسان
  • خاور
  • کامیون تک
  • کامیون جفت
  • تریلی

معمولا ما همه سایز های بلوک سیمانی متداول را در انبار کارخانه موجود داریم ،‌و در تهران و کرج مفتخر هستیم که تمامی تولیدات خود را در کمتر از 12 ساعت به مشتریان عزیزخود برسانیم.

برای شهرستان های اطراف تهران از جمله دماوند و اسلامشهر نیز در 24 ساعت تحویل بلوک سیمانی سبک و سنگین داریم

به جهت سفارش بلوک سیمانی و کسب اطاعات و معرفی انواع بلوک سیمانی با مسئول فروش ما 09121459864 تماس حاصل فرمایید.