لیست قیمت بلوک سیمانی سبک و سنگین در سال ۱۴۰۰ به همراه کاتالوگ

لیست قیمت بلوک سیمانی سبک و سنگین مجتمع تولیدی بلوک سیمانی قائم دارای تغییراتی بسیار زیادی متاسفانه در سال ۱۳۹۹ بود اما به لطف خداوند آخرین تغییرات لیست قیمت ما در سال ۱۳۹۹ تا الان یکسان بوده است و افزایش قیمتی نداشته ایم در ادامه با ما همراه باشید

لیست قیمت بلوک سیمانی سبک

همان طور که مطلع هستید بلوک‌سیمانی دو مدل دارد مدل اول ان بلوک سیمانی سبک و مدل دوم آن بلوک سیمانی سنگین می باشد، در زیر قیمت بلوک سبک را به تفکیک ارائه می نماییم.

قیمت بلوک سیمانی سبک سایز ۱۵×۲۰×۴۰

بلوک سبک سایز ۱۵ در ۲۰ در ۴۰ دارای قیمتی تقریبی ۳۸۵۰ تومان در کارخانه می باشد ابعاد دقیق این بلوک ۱۵ سانت عرض ۲۰ سانت ارتفاع و ۴۰ سانت طول می باشد و معمولاً به جهت دیوارچینی دور ساختمان کاربرد دارد، همین جهت به این نوع از بلوک سیمانی بلوک سیمانی پیرامونی ساختمان نیز گفته میشود.

این نوع از بلوک سیمانی سایز ۱۵ یک مدل دیگر به نام بلوک سیمانی ۱۵ در ۲۰ در ۴۰ سه جداره دارد که با داشتن یک جداره اضافی در وسط آن سبب عایق شدن ساختمان می‌شود این نوع از بلوک سیمانی معمولاً در دیوارهای پیرامونی ساختمان دیوار دور آسانسور و در مناطق سردسیر مانند تهران کرج دماوند ارسال می شود قیمت بلوک سیمانی تقریباً ۴۵۰۰ تومان در کارخانه می باشد.

قیمت بلوک سیمانی سبک سایز ۱۰×۲۰×۴۰

این نوع از بلوک سیمانی دارای سایز ۱۰ در ۲۰ در ۴۰ و قیمت تقریبی ۲۹۰۰ تومان در کارخانه می باشد این نوع از بلوک سیمانی معمولاً به جهت دیوارچینی داخلی یا به اصطلاح تیغه های داخلی کاربرد دارد این نوع از بلوک سیمانی دارای مدل سه جداره میباشد، که قیمت سه جداره ۱۰ در ۲۰ در ۴۰ در کارخانه ۳۹۵۰ تومان می باشد.

قیمت بلوک سیمانی سنگین

بلوک سیمانی سنگین یک مدل بیشتر ندارد و آن هم سایز ۲۰ در ۲۰ در ۴۰ این نوع از بلوک سیمانی به جهت دیوارچینی دور باغ و یا داخل استخر ها و چاه ها و دیوارهای پیرامونی زمین ها کاربرد دارد و به دلیل سنگین بودند برای دیوار چینی ساختمان کاربرد ندارد.

قیمت بلوک سیمانی سنگین ۲۰×۲۰×۴۰

بلوک سیمانی سنگین سایز ۲۰ دارای وزنی تقریبی ۱۲ کیلوگرم و قیمت ۴۳۰۰ تومان در کارخانه می باشد و هر خاور از این سایز بلوک سیمانی میتوانند ۴۰۰ عدد تا پروژه شما عزیزان حمل نمایند.

نکته قابل عرض آن است که بلوک سیمانی سایز ۲۰ سنگین نسبت به سایز بلوک سیمانی سبک در همین سایز � طور کلی ارزان‌تر برای مشتریان عزیز تمام می شود زیرا تعداد بیشتری نسبت به بلوک سیمانی سنگین در یک خاور قابل بارگیری میباشد به جهت دریافت مشاوره می توانید همین حالا با ما تماس بگیرید.

یک دیدگاه در “لیست قیمت بلوک سیمانی سبک و سنگین در سال ۱۴۰۰ به همراه کاتالوگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *